Sick Submitter nedir?

0
0
0
0
0
0
0
0
0
or copy the link

Sick submitter ile ilgili ilk yazımız kısmetse çok yakında bu makalede yer alacak. Bu makele ve izleyen makalelerde, sick submiiter nedir? Nasıl kullanılır, Verimli kullanmak için ne tür yollar izlenmeli? Kaliteli template nasıl bulursunuz? Kaliteli paket önerileri ve daha bir çok bilgiyi sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Araçlar kategorisi altında sicksubmitter alt kategorisi, seo işi ile uğraşan kişiler için ilk büyüteç altına aldığımız yazılım.

Sick Submitter – Güncelleme :

Sick submitter ile ilgili yazı için verdiğim sözün üzerinden uzun bir zaman geçti. Yazılım tanıtımlarını yaparken, görsel tanıtımdan yararlanmak istiyordum. gerçi ekran görüntüleri tanıtım yaparken faydalı olsa da, videolu tanıtımın faydası daha çok oluyor. Ancak uzun süredir videolu tanıtım için rahat edebileceğim bir araç bulamadığımdan bu isteğimi gerçekleştiremedim. Kısmet bugüne imiş.

[trafficplayer_skin padding: 28px 0 0 68px; width: 652px; height: 411px; background: url(http://seo.notdefteri.gen.tr/wp-content/plugins/traffic_player_free/images/skin4.png) no-repeat top left; text-align: left;][trafficplayer_youtube_video width=”578″ height=”326″ src=”http://www.youtube.com/embed/Zr6qY_Jv8SA?&autohide=0&autoplay=0&controls=0&hd=0&rel=0&showinfo=0″ ][/trafficplayer_youtube_video][/trafficplayer_skin]

Hazırladığım tanıtım videosunu (sick submitter nedir?) isterseniz youtube üzerinde HD kalitesi ile de izleyebilirsiniz. Sick Submitter isimli video you tube üzerinde izledikten sonra yorum bırakırsanız, ve video yu paylaşırsanız makbule geçer. Ayrıca, izlediklerinizle ilgili sorularınızı aşağıda yorum olarak eklerseniz, sorularınıza cevapları bu yazıya ek olarak cevaplamaya çalışacağım. Sick Submitter nedir? konulu video ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Eğer Sick Submitter 4 yazılımını ücretsiz olarak üç gün boyunca denemek isterseniz: Sick Submitter 4 ücretsiz deneyin linkini tıklayabilirsiniz. Açılan ekranda, download düğmesini tıklayıp yazılımı indirin ve hemen denemeye başlayın.

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS

12 Responses to “Sick Submitter nedir?”

Read below or add a comment...

 1. Hocam bu program iyi güzelde kaynak bulmada sıkıntılı sanırım forum, dizin imleme gibi siteleri bulmuyor onları bizim bulmamız gerekiyor sanırım kaynak ta bulabilseydi tadından yenmezdi.

 2. www.bitkiden.com says:

  Yurdum insanınız seviyorum…

 3. web tasarım says:

  Bulduğumuz kaynakları paylaşamlım

 4. www.kpssde.com says:

  Verdiğiniz bilgiler için çok ama çok teşekkürler hocam. Yazan elleriniz dert görmesin!

 5. Engin says:

  Güzel bi video olmuş gayet açıklayıcı teşekkürler.

 6. www.safedietpillssite.com says:

  çok güzel bir açıklama olmuş elinize sağlık

 7. elit eskort says:

  süper anlatım. emeğinize sağlık çok çok teşekkürler..

 8. Eda Mertsoy says:

  Çok güzel bir video olmuş. Ayrıca sizden bu ürün hakkında daha detaylı videolar bekliyoruz

 9. magazin says:

  emeğinize sağlık teşekkürler.

 10. online alışveriş says:

  Bence oldukça iyi doğru düzgün bir video bulamamıştım teşekkürler, Reyonburada .com E-ticaret sitesi olarak elinize ve emeğinize sağlık diyorum. saygılarımla.

 11. kaozci says:

  hocam emeğiniz için teşekkür ederim Sick Submitter ve Themaposter isimli programlar gerçekten çok fayadalı elinize emeğinize sağlık saygılarımla

 12. sercan says:

  SEO konusunda Türkçe kaynaklar bulmak gerçekten çok sevindirici. Zaten hiç anlamadığım bir konuyken, kötü İngilizcemle işler daha da zorlaşıyor.
  Emeğiniz için teşekkürler.

Yorumlarınızı paylaşmanızı rica ediyorum...

*