SEO

0
0
0
0
0
0
0
0
0
or copy the link

Seo konusunda genel olsa da farklı açılardan bakan bir yazı yazmayı planladığım için yazının başlığı seo kelimesinden ibaret oldu. Aklınıza gelebilir, seo bloğunda, seo kelimesine yüklenecek bu yüzden başlığı dahil
seo kelimesini vurgulamaya çalışıyor. Günahımı almadan evvel lütfen yazının tamamını okuyun.

seo yazımı linki tıklayarak doğrudan okuyabilir ya da sağ tuşa tıklayp bilgisayarınıza indirerek okuyabilirsiniz. Lütfen yazı hakkında yorum yazacak olursanız (yazarsanız çok memnun olurum) bu başlık altına yazabilirsiniz.

Linki görememe ihtimalinize karşı bir kere daha vereyim —> Indirmek için tıklayınız

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS

8 Responses to “SEO”

Read below or add a comment...

 1. polen says:

  Seo hakkında Süper bir yazı olmuş… Video ise harika… Yeni yazılarınızı merakla bekliyoruz.

 2. Erdem says:

  Güzel bir seo makalesi olmuş yalnız. Konuda verilen pdf linki ve pdf’teki youtube linki yeni sekmede açılsa okuyucu için daha iyi olabilirdi. İlerde yazacağını belirttiğin konuları da erken yazarsın umarım 🙂 )

 3. mehmet says:

  Pdf dosyasını açarken bu konuda genel anlamda yazılmış toparlayıcı bir yazı bekliyordum. Seo terimleri, site içi seo, site dışı seo vs. gibi. Pdf bir dosyada sunulan metne göre kayda değer bir yazı olmamış. Yine de ortada bir emek var.
  Yazı için teşekkürler.

 4. sertac says:

  Linki gorememe ayaklarıyla seo konusunda su ara onemli olan pdf’yi uygulama yontemi biraz amator olmus. ucuz yontemlerle pdfye klikletme durumu oldugu icin yazını okumadım.

 5. yazar says:

  Bu ucuz yöntemle kandırmayı başaramadığım birini görmek güzel oldu. Kanmayıp okumadığınız için tebrik ederim.

 6. grseo says:

  seo yazının başından tutunda sonuna kadar anlayana fazlaca bi yöntem var. Misal ne demiş yazar seo.notdefteri filtreye girdi ama yapmıs delphi911 diye dusunun seo notdefterındekı yazılar aynısı bunda 🙂

 7. ALp says:

  Çok yararlı ve akıcı bir yazı olmuş. Siz uzatırsam sıkılacaksınız demişsiniz ama ben oyle dusunmuyorum. Okurken çok zevk aldım. Üşengeçlik yapmayın lütfen:)

 8. insan kaynakları says:

  faydalı yazınız için teşekkürler

Yorumlarınızı paylaşmanızı rica ediyorum...

*